dinsdag, 19 maart 2019

Lesrooster

 

 

LesroosterLesrooster 2018 - 2019

 

 

 

 

Dag Tijd Lessoort Accom
modatie
Wie
Maandag 16.30 – 17.30 Jazz 3 UP! Curieplein Silke
  17.30 – 18.30 Jazz 4 Rythm Curieplein Silke
  19.00 – 20.00 Bodyfit dames Curieplein Silke
  20.00 – 21.00 Fitt(nes) plus dames Curieplein Silke
         
Dinsdag 15.30 – 16.30  Turnen groep 3, 4 meisjes Curieplein Joshua
  16.30 – 17.30 Turnen groep 7, 8, meisjes Curieplein Joshua
  17.30 – 19.00  Jongens - en meisjes selectie
(jongste kinderen)
Curieplein Leon en Joshua
   19.00 - 20.30  Jongens- en meisjesselectie
(oudste kinderen)
 Curieplein Leon en Joshua
         
Woensdag 15.30 - 16.30 Jazz 1 Glitterz Curieplein Marinka
  16.30 - 17.30 Jazz 2 Shine Curieplein Marinka
  17.30 - 19.00 (Pre)selectie meisjes t/m 10 jaar Curieplein  Naomi
  19.00 - 20.30 Selectie meisjes v.a. 11 jaar Curieplein  Naomi
         
Donderdag 15.30 – 16.30 Turnen groep 3, 4 Curieplein Joshua
  16.30 – 17.30 Turnen groep 5 meisjes Curieplein Joshua
  17.30 – 18.30 Turnen groep 6 meisjes Curieplein Joshua
  18.30 – 19.30 Turnen VO meisjes Curieplein Joshua
  20.00 – 22.00  Heren volleybal/Brandweer Curieplein Wim
         
  17.00 – 18.15 Demo B Boost Toermalijn Chantal
  18.15 – 19.30 Demo A Express Toermalijn Chantal
  19.30 – 20.30 Jazz 5 Infinity Toermalijn Chantal
         
Vrijdag 15.15 – 16.00 Kleutergym Curieplein Leon
  16.00 – 17.30 Jongensturnen Curieplein Leon
  17.30 – 19.00 Jongensturnen plus Curieplein Leon

 

 

 

Leiding

Chantal Nijman : Jazz Jazz 5, Demo A en B
Silke Winkels : Jazz 3 en 4, Bodyfit, Fitt(ness) plus
Marinka : Jazz 1 en 2
Naomi Ulkeman : Selectie meisjes
Leon Hoogstad : Kleutergym, turnen Jongens recreatie en selectie
Joshua Nijbroek : Meisjes recreanten en selectie
Wim Leussink
: Recreanten volleybal heren

 

Gymzaal Curieplein

Curieplein 19
7242 KH  Lochem

Gymzaal De Zuiderenk

Prins Frisolaan 12a
7242 GZ  Lochem

Ledenadministratie

Keimpe Klompe

ledenadministratie@briniolochem.nl