zondag, 21 april 2019

Hart voor Achterhoek

Hart voor Achterhoek

1110220 1 Banner geanimeerd 300x250Wij doen mee aan Hart voor Achterhoek! Steun onze club tijdens HartvoordeAchterhoek en help ons met het bereiken van ons doel: een leuke activiteit voor leden en vrijwilligers!

Ben jij, of ken jij mensen die lid zijn van Rabobank Noord- en Oost- Achterhoek? Het zou fantastisch zijn als ook jij en jouw familie, vrienden en kennissen tussen 22 mei en 6 juni hun stem aan onze club geven tijdens HartvoordeAchterhoek.

Je mag maximaal 2 van de 5 stemmen aan Gymvereniging Brinio geven. De overige 3 stemmen kan men zelf verdelen.
Iedere stem is welkom! Dus stem en zorg er met ons voor dat ook anderen op ons gaan stemmen!

Gymzaal Curieplein

Curieplein 19
7242 KH  Lochem

Gymzaal De Zuiderenk

Prins Frisolaan 12a
7242 GZ  Lochem

Ledenadministratie

Keimpe Klompe

ledenadministratie@briniolochem.nl